Telekomunikační technika

Prvky pro konstrukci telekomunikačníchrozvodů

Pro konstrukci telekomunikačních rozvodů jsou určeny stavební prvky, jako jsou datové zásuvky, patchpanely. Všechny prvky pro konstrukci telekomunikačních rozvodů jsou provedeny jako nestíněné (UTP), Cat3. Zásuvky jsou vyráběny zvlášť pro montáž na omítku Ap a zvlášť pro montáž pod omítku Up.

Kryty zásuvek nabízíme v barvách perlově bílá (RAL 1013) a čistě bílá (RAL 9010). Upevnění zásuvek do instalačních krabic je realizováno klasicky pomocí šroubků (oK) nebo pomocí rozpínacích příchytek (mK).

Patch panely jsou 24 portové v zásuvném nebo ve standardním provedení. Zásuvné provedení dovoluje patchpanel namontovat do 19" skříně a poté samotný panel vysunout z jeho zásuvky např. pro zařezání kabelů. Instalace kabelů se u tohoto modelu provádí ze předu, bez nutnosti přístupu do 19" skříně.

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»