Telefonní přístroje Coral FlexSet

Coral FlexSet - hlasová komunikace nebyla nikdy jednodušší

Rodina telefonních přístrojů FlexSet je řadou stále se rozvíjejících systémových digitálních telefonních přístrojů. Přístroje se vyznačují vysokou spolehlivostí a nenáročností obsluhy. Ve spojení s pobočkovou ústřednou Coral Flexicom výrazně zjednoduší a zefektivní hlasovou komunikaci ve vaší společnosti.

Rodina digitálních telefonů FlexSet nabízí obrovský informační komfort a nasazení v rozličných formách komunikace. LCD displeje ve spojení se Soft-key funkcemi nabízejí použití všech funkcí pobočkové ústředny stiskem jednoho nebo dvou tlačítek.

Navigační tlačítka udělají z telefonů FlexSet rozhraní do světa digitálních médií bez toho, abyste museli studovat rozsáhlé manuály.

Profily telefonů FlexSet jsou přenosné. To znamená, že můžete na jiném telefonu v jiné kanceláři aktivovat svůj profil a získáte tím nejen své telefonní číslo, ale kompletní nastavení vašeho FlexSetu včetně telefonního seznamu.

Uživatelský manuál produktová řady FlexSet v PDF formátu je k dispozici zde nebo v sekci "Ke stažení".

Kromě telefonních přístrojů FlexSet nabízí Tadicom komunikační systémy s.r.o i řadu klasických analogových telefonů nebo bezšňůrové telefony DECT

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»