Světelné volání SOS3000

SOS3000

Světelné volání SOS3000, německé firmy Räuchle & Hartje GmbH, je typickým představitelem světelné signalizace pacient sestra, který též nabízí komunikaci přes systémy vyhledávání osob (Pagery PSA), celulární systémy (DECT) a SMS a lze jej, v případě požadavku, doplnit o hlasovou komunikaci. Systém se od ostatních liší pouze v tom, že je kompletně bezdrátový. Najde proto uplatnění všude tam, kde jen pouhá zmínka o nutnosti pokládat jakékoliv kabely, vhání děs do tváří odpovědných manažerů. Obrovskou výhodou je neomezená mobilita volacích tlačítek v rámci systému,. Nabízí se tedy jeho uplatnění v objektech, kde je potřeba nasadit volací tlačítko jen u málo klientů a navíc jejich umístění se může často měnit. Systém je vybaven vlastní pamětí událostí, které lze vyhodnocovat (On line i Off). K vyhodnocení je k dispozici originální SW v Angličtině, němčině a češtině. Pomocí SW můžete nejen prokázat, ve kterém okamžiku volání personálu o pomoc ze strany klienta vzniklo, ale také kdy a jaký personál se ke klientovi dostavil. Lze tedy jednoduše odpovídat na stížnosti typu "pane řediteli, jak to že moje žena (dcera,tchán,...) volal sestru včera v 8:00 a ona přišla až za 8min." Personál je svým nulovacím tlačítkem jednoznačně identifikován.

Systém je kompletně modulární a můžete jej kdykoliv rozšířit. Jako nejmenší konfiguraci lze systém vystavět s jednou centrální jednotkou, jedním volacím a jedním nulovacím tlačítkem a později můžete libovolný počet tlačítek a retranslačních jednotek přidat.

Kompletní představu o jednotlivých komponentech systému SOS 3000 naleznete zde nebo v sekci "Ke stažení".

Systém nepotřebuje projektovat. Doporučujeme však provést oveření dosahu vysílačů v daném objektu Měření dosahu vysílačů provedeme bezplatně v rámci dodávky.

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»