Služby

DTW Telecom s.r.o. nabízí prodej, servis, údržbu i leasing na všechny systémy ze své nabídky. Servis je zajišťován na základě objednávky zákazníka, popřípadě na základě uzavřené servisní smlouvy. Ceny za servisní zásahy se řídí ceníkem služeb. Zákazníci s uzavřenou servisní smlouvou mají zvýhodněné ceny pro servisní práce.

Pro některé produkty je nutno provést měření ještě před instalací nebo projektováním (SOS3000, celulární systém DECT pro Pbx...) Tyto měření zajišťuje firma DTW Telecom s.r.o. bezplatně jako součást dodávky.

Kontaktujte prosím naše obchodní zástupce

 

Služby - servisní smlouvy

Pro většinu svých produktů nabízí DTW Telecom s.r.o. uzavření servisní smlouvy. Servisní smlouva je vždy upravena dle požadavků a potřeb zákazníka. Obecně nabízí DTW Telecom s.r.o. tyto základní druhy servisních smluv:

  • Servisní smlouva se zásahem do 48hodin
  • Servisní smlouva se zásahem do 24hodin
  • Servisní smlouva se 24 hodinovou pohotovostí
     

Pro více informací o servisních smlouvách a službách společnosti DTW Telecom kontaktujte svého obchodního zástupce.

Navigace

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»