Pobočkové ústředny

DTW Telecom s.r.o. přínáší na český a slovenský trh řadu osvědčených a spolehlivých pobočkových ústředen řady Coral Flexicom Ipx. Všichni členové této rodiny mají téměř identický hardware a jsou řízeny naprosto stejný softwarem. Z hlediska koncového uživatele disponují všechny pobočkové ústředny řady Coral Flexicom Ipx stejnými možnostmi a nabízejí stejné služby. Koncový uživatel musí jen rozhodnout jaké provedení je pro něj to nejoptimálnější:

  • Coral Flexicom Ipx pro montáž na zeď nebo do 19"/23" konstrukce
  • Ipx Office - vše pro Vaši kancelář
  • Ucx-komunikační systém pro malé a střední podniky

 

Kapacita pobočkových ústředen řady Coral Flexicom se pohybuje od 16 do 6.000 poboček. Všechny lze vybavit hlasovou poštou, centrem integrovaných zpráv a řadou CTI aplikací.

Všechny pobočkové ústředny rodiny Coral Flexicom Ipx mají plně integrovaný přenos přes Ip (VoIP)

Všechny Pbx Coral Flexicom Ipx disponují tzv. SIP Trunkem, t.j. možností připojení k veřejnému telekomunikačnímu operátorovi přes internetovou síť. Není tedy nutné připojovat Pbx přes klasická telefonní vedení ať už analogová nebo digitální (ISDN). Otestovány byly SIP Trunky s řadou operátorů v České republice. Koncovým zákazníkům přináší SIP Trunk významné snížení nákladů za telefonní hovory.

O kvalitě pobočkových ústředen Coral Flexicom Ipx svědčí řada mezinárodních ocenění.


Tadiran Telecom Ltd. obdržel, v únoru 2007, pro svůj produkt Coral Flexicom Ipx uznání od mezinárodního řetězce realitních kanceláří RE/MAX. Je oceněn jako "Approved Supplier" pro mezinárodní síť poboček společnosti RE/MAX.
Po té co Tadiran Ltd. obdržel od prestižního amerického časopisu "Internet Telephony magazine" (TMC) ocenění jako vítěz soutěže "Product of the year 2005" za řešeni IP telefonie v Ipx Office, se jedná v krátké době o druhé prestižní ocenění jeho produktové řady Coral Flexicom Ipx.
 

 

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»