O společnosti

Firma DTW Telecom s.r.o. od začátku svého vzniku spolupracuje s renomovanými zahraničními firmami a moderní technologie a řešení implementuje do českého prostředí.
DTW Telecom s.r.o. má ve svých řadách odborníky se zkušenostmi s realizací komunikačních sítí od analýzy potřeb, návrhu, projekce, instalace, dodávky HW, instalací software, a zaškolení pracovníků. Naši specialisté mají zkušenosti s návrhem komunikační platformy dle specifických požadavků zákazníků. Základem úspěchu DTW Telecom s.r.o. jsou kvalifikovaní odborníci se schopnostmi řešit potřeby zákazníků komplexně. Od instalace lišt, kabelů, přes realizaci datových a telefonních rozvodů, nemocničních systémů a mobiliářů,dodávku hardware, software až po dodávku ucelených řešení s garancí chodu.

Při realizaci našich zakázek se striktně držíme následujících zásad

  • maximální možné využití komunikačních a informačních technologií s vysokou přidanou hodnotou ve prospěch našeho zákazníka - partnera
  • dodávka výhradně kvalitních a moderních systémů a technologií
  • nadstandardní servisní služby k dodávanému technickému (HW) i programovému (SW) vybavení

Společnost DTW Telecom s.r.o. působí v ČR od roku 1992. Je zapsána v obchodním rejstříku u rejstříkového soudu v Praze, pod spisovou značkou C 10937.

 

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»