Datová technika

Prvky pro konstrukci datových rozvodů

Pro konstrukci datových rozvodů jsou určeny stavební prvky, jako jsou datové zásuvky, nyní i nově univerzální modul označovaný jako Keystone, patchpanely, patch kabely různých délek, barev a stínění, až po datové kabely.

Všechny prvky pro konstrukci kabelových rozvodů jsou vyráběny jak v nestíněném provedení (U) tak stíněném. Stínění je z celokovového odlitku se zinkové slitiny.

Všechny prvky jsou v provedení Cat5, Cat6 a Cat6a nestíněné (UTP) nebo stíněné (STP). Barevné odstíny krycích panelů zásuvek nabízíme v barvách perlově bílá (RAL 1013) a čistě bílá (RAL 9010).

Upevnění zásuvek do instalačních krabic je realizováno klasicky pomocí šroubků (oK) nebo pomocí rozpínacích příchytek (mK).
Pro montáž na omítku (AP) jsou k dispozici instalační krabice.

Patch panely jsou 24 portové v zásuvkovém nebo ve standardním provedení. Zásuvkové provedení dovoluje patchpanel namontovat do 19" skříně a až po té samotný patchpanel vysunout z jeho zásuvky např. pro zařezání kabelů. Instalace kabelů se u tohoto modelu provádí ze předu, bez nutnosti přístupu do 19" skříně.

V sekci "Ke stažení" jsou k dispozici katologové listy plně stíněných i nestíněných datových zásuvek ve formátu PDF.

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»