Wellness

Wellnes

Tento seznam by mohl být pravděpodobně velmi obsáhlý. Whirlpool? Bazén? Sauna? Infrasauna? Parní lázeň a mnoho dalšího. Vše energeticky dost náročná zařízení. Inteligentní ovládání může minimalizovat energetickou náročnost při maximalizaci komfortu. Musím skutečně vytápět Whirlpool na vysokou teplotu, abych jej použil jen jednou týdně? Nebo jej budu vytápět inteligentně? A co takhle zapnout saunu již ze sjezdovky místo toho, abyste čekali doma hodinu, než se vyhřeje? Jednoduché ovládání, větší dávka komfortu a neuvěřitelné funkce – to vše za velmi nízkých nákladů.
Například u bazénu je třeba vykonávat údržbu, kterou je možné automatizovat. Filtraci, vytápění, proplachy, … Pokud je k dispozici solární energie, bazén se vytápí. Funkce jako tyto jsou v chytrém domě naprosto normální a téměř samozřejmé.

 

 

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»