Přístupový systém

Jednoduchý a bezpečný přístup

K modernímu domu patří přístupový systém. Na jednu stranu musí splňovat podmínku jednoduchého přístupu do domu. Na straně druhé musí být těžko přístupný pro neoprávněné osoby. V dnešní době existuje na trhu velké množství takových systémů. Od systémů založených na biometrice, znalosti kódu až po datové nosiče, na kterých je nahrán klíč. Pro Real Smart Home se nejvíce hodí 2 systémy, které se skvěle doplňují. Jedná se o bezklíčový přístup, který je založen na jedné straně na zadání kódu na kódové klávesnici a na straně druhé z NFC přívěšku. Různí členové domácnosti mohou mít odlišná přístupová práva a je možné je možné přidělovat i další - např. pro uklízečku, přátele, atp. Možné je pracovat i s jednorázovými a časově omezenými funkcemi.

Přehled o návštěvách

V chytrém domě není žádný problém vidět a povídat si s tím, kdo právě stojí přede dveřmi ať již jste kdekoliv. Díky videovrátnému, který odešle oznámení, když někdo zazvoní, budete vždy v obraze.

 

 

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»