Ovládání

Loxone Touch

Multidotykové tlačítko Loxone Touch umožňuje ovládání vícero obvodů v jednom spínači.    Jedním dotykem na prostřední největí plochu ovládá osvětlení přepínáním přednastavených světelných nálad.    Čtyři menší dotykové plochy v rozích pak ovládají další zažízení . Například stínění a hudbu.   Rychlým vícenásobným dotykem na jednotlivé plochy zadáte další povely. Měníte hlasitost hudny, přepínáte skladby, zadáte informaci o opuštění místnosti či objektu a pod.

Tlačítka jsou vybavena orientačním osvětlením a podle typu jsou vybavena teplotním senzorem.

 

 

Vizualizace

Aplikace pro mobilní zařízení se systémem Android a IOS zprostředkovává neustálý přehled o stavu či aktuálním dění ve vašem domově.      Tablet s nainstalovanou aplikací, ležící na konferenčním stolku, nebo připevněný držákem na zdi, může nabídnout kompletní ovládání veškerých funkcí systému.

I když je App doplněk, je nedílnou a důležitou součástí chytrého domu. Díky vizualizaci má uživatel detailní informace o svém chytrém domě a široké možnosti jeho ovládání. Nastavení komfortní teploty nebo barvy ambientního osvětlení je jen výběr z mnoha tisíc možností.
Nicméně vizualizaci je třeba chápat jako podpůrnou věc, která není nezbytná pro každodenní provoz domácnosti. Vizualizace může ale přinášet i obavy. Mobilní telefony řada lidí mění v ročním taktu, ale chytrý dům by měl přinášet radost řadu let. Chytrý dům by měl být navržen alespoň na dalších 20 let dopředu. Závislost na rychle se měnících mobilních zařízeních představuje tedy nevýhodu. Zásadní je v tomto ohledu neustálý vývoj aplikací nové generace, které se přizpůsobují rychlosti vývoje mobilních zařízení a drží s nimi krok.

 

 

Novinky a zajímavosti

Nová adresa

Věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Společnost TDW Telecom s.r.o. se přestěhovala. Nyní nás najdete v ulici Na Jarově 2425/4, Praha 3...»

Desifix

Desinfekční stojan DesiFix Dezinfekční stojan s dávkovačem dezifekčních prostředků a odkapávací miskou je určen k mobilnímu nasazení ve všech prostorách, kde...»